Доля України: Стратегія Безпеки - що каже Рух Опору Капітуляції (РОК). Частина третя.



Доля України: Стратегія Безпеки - що каже Рух Опору Капітуляції (РОК)  

Частина третя.




Я задоволений як почали у РОК, та маю надію що автори документу зі мною згодні - ця заява тільки початок, але початок у новому, правильному напрямку.

Про заяву - що я знайшов:


Що ми вже чули:

- продовжувати санкції

- кріпити ракетну зброю

- НАТО - так, ми зробили наш вибір, ми ідемо до НАТО. Іншого шляху бути не може. Дякую за згоду.


Що нового - нарешті здоровий глузд, чого Порошенко ніяк не міг втямити:

- визначені злочин та злодії - військовий напад, вбивства, насильства, грабування армією росій та озброєними і навченими ними бандами за наказами різних рівнів урядів та керівників росій - які всі будуть наказані за скоєні злочини

- викладено розуміння Мінського процесу та паперів

- агресор та його маріонетки мають залишити Україну

- Україна відновить владу на тимчасово окупованих областях Донецьку, Луганську, автономії Криму, та державному кордоні

- Уряд України відновить функції влади на відновлених землях як того вимагає Конституція України

- Будапештський меморандум, який значить обмін ядерної зброї на стратегічну безпеку назавжди - має силу та значення

- злодії будуть покарані, збитки відшкодовані та сплачені з інтересом

- злочини скоєні окупантами під час окупації будуть покарані та відшкодовані

- “...вважає Україну своїм екзистенційним ворогом, а остаточною метою української політики Росії є тотальне зруйнування української нації і незалежної державності України та її знищення як геополітичної реальності.” - так, це про нашого ворога. Влучно і правда.


У чому у заяві РОК не відстояли нашу Суверенність:

- “...повного розведення Збройних Сил України...“ - повна нісенітниця. Наша армія на своїй землі - забиратись буде тільки окупант. Наша Армія буде йти тільки вперед.


У чому РОК помилились:

- “…зазначений документ є основою…” – ні, монополію Вам ніхто не давав і ніколи не дасть, бо Сувереном є і завжди буде народ України.

- “...претензія направлена Російській Федерації як офіційний документ...“ - безграмотна дурниця з дитсадка; судити за злочини будемо довго і по різному. Злодіям оголосимо вирок, а не список вимог - велика різниця. 

- “...доки триватиме її збройна агресія проти України...” - НІ! За нашого життя росії назавжди залишаться нашим єдиним стратегічним ворогом, яким вони завжди були, є і хотять бути. Це не наш вибір - вони хотять бути нашим ворогом хочемо ми цього чи ні. Вони так вибрали - і це єдина правда. Все що ми можемо зробити для нашої безпеки - оголосити їх довічним ворогом, та тримати нашу Стратегію Безпеки сильною та спроможною. Не на сум чи жаль – бо так воно є. Повірте - вони за цим не сумують і не жаліють.


Що треба продовжувати визначати нам всім разом, та погоджуватись:

- що далі з Будапештським меморандумом?

- без того щоб ми мали свою ядерну зброю - що НАТО надасть нам матеріально? Обіцянок ми більше не беремо - кнопка має бути у нас!

- Скільки грошей нам треба на нашу Безпеку- де, коли та як ми їх заробляємо чи позичаємо?

- Якщо Франція та Німеччина хотять нашої уваги - вони мають допомагати як USA, UK та Canada. Скільки допомоги - стільки і уваги. Нема допомоги - дідько їм слухач… Франція до того ж підписант Будапештського меморандуму, до речі - разом з Китаєм. Так-так - тим самим Китаєм якому Зе? хоче продати наші вертолітні технології, а USA вважає цей продаж всупереч нашим інтересам. Цікаво?

- Як ми можемо послабити росії? Їхня слабкість = наша сила.

- Як ми використаємо гібридні засоби війни які вони проти нас розпочали і тим самим надали нам виправдані права на гібридну війну?


Почнемо з цього.

В чому я помиляюсь – розкажіть мені будь ласка.


Далі буде...

Comments

Popular posts from this blog

Зе?Стратег: Доля України - через Фудкорт політикy. Частина перша.

Доля України: Стратегія Безпеки. Частина друга.