Доля України: Стратегія Безпеки - що каже Рух Опору Капітуляції (РОК). Частина третя.
Доля України: Стратегія Безпеки - що каже Рух Опору Капітуляції (РОК)
Частина третя.
Я задоволений як почали у РОК, та маю надію що автори документу зі мною згодні - ця заява тільки початок, але початок у новому, правильному напрямку.
Про заяву - що я знайшов:
Що ми вже чули:
- продовжувати санкції
- кріпити ракетну зброю
- НАТО - так, ми зробили наш вибір, ми ідемо до НАТО. Іншого шляху бути не може. Дякую за згоду.
Що нового - нарешті здоровий глузд, чого Порошенко ніяк не міг втямити:
- визначені злочин та злодії - військовий напад, вбивства, насильства, грабування армією росій та озброєними і навченими ними бандами за наказами різних рівнів урядів та керівників росій - які всі будуть наказані за скоєні злочини
- викладено розуміння Мінського процесу та паперів
- агресор та його маріонетки мають залишити Україну
- Україна відновить владу на тимчасово окупованих областях Донецьку, Луганську, автономії Криму, та державному кордоні
- Уряд України відновить функції влади на відновлених землях як того вимагає Конституція України
- Будапештський меморандум, який значить обмін ядерної зброї на стратегічну безпеку назавжди - має силу та значення
- злодії будуть покарані, збитки відшкодовані та сплачені з інтересом
- злочини скоєні окупантами під час окупації будуть покарані та відшкодовані
- “...вважає Україну своїм екзистенційним ворогом, а остаточною метою української політики Росії є тотальне зруйнування української нації і незалежної державності України та її знищення як геополітичної реальності.” - так, це про нашого ворога. Влучно і правда.
У чому у заяві РОК не відстояли нашу Суверенність:
- “...повного розведення Збройних Сил України...“ - повна нісенітниця. Наша армія на своїй землі - забиратись буде тільки окупант. Наша Армія буде йти тільки вперед.
У чому РОК помилились:
- “…зазначений документ є основою…” – ні, монополію Вам ніхто не давав і ніколи не дасть, бо Сувереном є і завжди буде народ України.
- “...претензія направлена Російській Федерації як офіційний документ...“ - безграмотна дурниця з дитсадка; судити за злочини будемо довго і по різному. Злодіям оголосимо вирок, а не список вимог - велика різниця.
- “...доки триватиме її збройна агресія проти України...” - НІ! За нашого життя росії назавжди залишаться нашим єдиним стратегічним ворогом, яким вони завжди були, є і хотять бути. Це не наш вибір - вони хотять бути нашим ворогом хочемо ми цього чи ні. Вони так вибрали - і це єдина правда. Все що ми можемо зробити для нашої безпеки - оголосити їх довічним ворогом, та тримати нашу Стратегію Безпеки сильною та спроможною. Не на сум чи жаль – бо так воно є. Повірте - вони за цим не сумують і не жаліють.
Що треба продовжувати визначати нам всім разом, та погоджуватись:
- що далі з Будапештським меморандумом?
- без того щоб ми мали свою ядерну зброю - що НАТО надасть нам матеріально? Обіцянок ми більше не беремо - кнопка має бути у нас!
- Скільки грошей нам треба на нашу Безпеку- де, коли та як ми їх заробляємо чи позичаємо?
- Якщо Франція та Німеччина хотять нашої уваги - вони мають допомагати як USA, UK та Canada. Скільки допомоги - стільки і уваги. Нема допомоги - дідько їм слухач… Франція до того ж підписант Будапештського меморандуму, до речі - разом з Китаєм. Так-так - тим самим Китаєм якому Зе? хоче продати наші вертолітні технології, а USA вважає цей продаж всупереч нашим інтересам. Цікаво?
- Як ми можемо послабити росії? Їхня слабкість = наша сила.
- Як ми використаємо гібридні засоби війни які вони проти нас розпочали і тим самим надали нам виправдані права на гібридну війну?
Почнемо з цього.
В чому я помиляюсь – розкажіть мені будь ласка.
Далі буде...
Comments
Post a Comment